Верифікований профіль
6
Років досвіду
11
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
4
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 тижні тому
Привіт. Мене звати Тетяна, я працюю рієлтором вже 2 роки. Маю досвід роботи, як у орендах, так і у продажах нерухомості. Буду рада Вам допомогти

Портфоліо реалізованих об’єктів (2)

  • продано
    85 000 $
    1 139 $/м²

    Веселкова, 12

    Відеотур Нова пошта
    75 / 24 / 29 м²
    2 поверхи
    2 сот
    3 кімнати
    1 міс. тому
    Продається затишний Таунхаус у тихій мальовничій місцині м.Білогородка, а саме КМ "City Lake". 74 м2 загальної площі, індивідуальне електричне опалення, у будинку встановлений двоконтурний котел, тепла підлога на першому поверсі, власне укриття на території котеджного містечка. Є паркомісця біля кожного таунхаусу, над яким можна зробити навіс. Приємні сусіди. Внутрішній двір 2 сотки. На ньому можна облаштувати зону відпочинку із барбекю, розмістити дитячий басейн, гойдалку тощо. Наразі, зроблений ремонт будинку, облаштовані санвузли, теплі підлоги тощо. Все, що Вам необхідно зробити, це купити меблі. Поруч озеро із качками, в якому можна ловити рибу. Пляж знаходиться за 5 хвилин пі...
  • продано
    110 000 $
    1 260 $/м²

    Веселкова, 12

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Сільська рада
    87 / 28 / 33 м²
    2 поверхи
    2 сот
    2 кімнати
    1 міс. тому
    Продається затишний Таунхаус у тихій мальовничій місцині м.Білогородка, а саме КМ "City Lake". 87,3 м2 загальної площі, індивідуальне електричне опалення, у будинку встановлений двоконтурний котел, тепла підлога на першому поверсі, власне укриття на території котеджного містечка. Є паркомісця біля кожного таунхаусу, над яким можна зробити навіс. Просторі кімнати на другому поверсі та велика кухня-студія на першому. Також на першому поверсі розташований камін, який буде зігрівати Вас прохолодними зимовими вечорами. Приємні сусіди. Внутрішній двір 2 сотки. На ньому можна облаштувати зону відпочинку із барбекю, розмістити дитячі басейн, гойдалку тощо. Наразі, зроблений ремонт будинку, обл...
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.